تکریم و تجلیل از پرستاران و کادر درمان توسط معاونت فرهنگی و مشاوره حوزه علمیه فاطمیه(س)خواهران

شناسه خبر : 100853

1399/10/04

تعداد بازدید : 11

همزمان با روز میلاد حضرت زینب کبری(سلام الله علیها)و روز پرستار، با رعایت دستورالعمل های بهداشتی ،مدیریت محترم حوزه علمیه فاطمیه کاشان و فرمانده پایگاه بسیج فاطمیه ، با هماهنگی قبلی در بیمارستان شهید شبیه خوانی کاشان حضور پیدا کرده و از پرستاران و کادر درمان این بیمارستان با اهدا هدایایی تجلیل کردند و با عرض خداقوت و خسته نباشید به آنان از زحمات کادر درمان به خصوص در ایام بیماری کرونا قدردانی کردند.
 در این دیدار که با استقبال گرم ریاست محترم بیمارستان،مدیریت و کادر درمان مواجه شد ،در یک نشست کوتاه و صمیمی بر تعامل هر چه بیشتر حوزه های علمیه خواهران با بیمارستان به ویژه در خصوص احکام مبتلابه بیماران تاکید شد و نیز از سوی مسئولین بیمارستان از حوزه علمیه فاطمیه(س)به دلیل حضور در بیمارستان و تجلیل و تکریم کادر درمان تقدیر و تشکر شد.
در این برنامه از کلیه مادران بستری در بخش زایمان که در این روز مبارک نوزادشان متولد شده بود،دیدار به عمل آمد و ضمن عرض تبریک این روز خجسته ،به آنان هدایایی اهدا گردید و نیز احکام ویژه پس از زایمان به صورت مختصر برای مادران بیان شد.
همچنین بروشورهای آموزش احکام ویژه و نیز شماره های تماس جهت پاسخگویی احکام به مسئولین و بیماران این بیمارستان ارائه شد تا در صورت هرگونه سوال شرعی بتوانند با اساتید خواهر ارتباط برقرار و پاسخ سوال خود را دریافت کنند.
لازم به ذکر است که بیشتر موالید امروز در این بیمارستان نوزادان دختر بودند که به دلیل تقارن با روز میلاد حضرت زینب(سلام الله علیها) ، از سوی خانواده ها ،اسماء شریف حضرت زهرا و حضرت زینب(سلام الله علیهما)برای آنان انتخاب شده بود.

شبیه خوانی

تولد حضرت زینب ، شبیه خوانی