برگزاری نشست بصیرتی-فاطمی در حوزه علمیه فاطمیه(سلام الله علیها) کاشان

شناسه خبر : 102015

1399/10/23

تعداد بازدید : 12

برگزاری نشست بصیرتی-فاطمی در حوزه علمیه فاطمیه(سلام الله علیها) کاشان

 


در روز یکشنبه 21 دی ماه به مناسبت ایام فاطمیه ، دهه بصیرت، و نیز سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی ، نشست بصیرتی ، فاطمی با حضور اساتید و مسئولین حوزه علمیه فاطمیه(سلام الله علیها) برگزار شد.
در این نشست جناب سرهنگ رجایی فرمانده اسبق ناحیه مقاومت بسیج کاشان که از رزمندگان و همرزمان شهید حاج قاسم سلیمانی بوده اند، با اشاره به وقایع مهمی که در کشور ما در دی ماه اتفاق افتاده است، از قیام 19 دی و حماسه 9 دی تا شهادت حاج احمد کاظمی و نیز شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی که هنوز دلها از شهادت ایشان داغدار است افزودند: توصیه می کنم وصیت نامه سردار را بخوانید و چندین بار هم بخوانید زیرا مطالب بسیار مهمی در این وصیت نامه وجود دارد به خصوص در بحث حاکمیت اسلامی و ولایت فقیه و دفاع از این خیمه انقلاب اسلامی.
ایشان در ادامه ابراز داشتند توصیه هایی که در وصیت نامه سردار ، خطاب به علما و مراجع تقلید نوشته شده است بسیار قابل ملاحظه و قابل تحلیل است و باید مورد توجه حوزویان قرار گیرد.
جناب سرهنگ رجایی با اشاره به اخلاص بالای سردار شهید حاج قاسم سلیمانی از مسئولین و اساتید حوزه درخواست کردند با تبیین و تحلیل شخصیت ، فعالیت ها و نیز وصیت نامه شهید سلیمانی ، ایشان را به عنوان یک الگوی شایسته برای طلاب و نیز نسل جوان این کشور به خوبی معرفی کنند.
خاطر نشان می شود، این نشست با مداحی و ذکر مصیبت اهل بیت (علیهم السلام) و نیز یاد سردار شهید حاج قاسم سلیمانی به پایان رسید.

برگزاری نشست بصیرتی-فاطمی در حوزه علمیه خواهران فاطمیه(سلام الله علیها) کاشان