حضور فعال در انتخابات ریاست جمهوری

شناسه خبر : 111078

1400/03/13

تعداد بازدید : 24

 

با توجه به نزدیکی ایام انتخابات ریاست جمهوری 1400 پایگاه برای بی بهره نماندن طلاب بسیجی از جلسات بصیرتی به جهت آگاهی بیشتر در زمینه انتخابات و پاسخ گویی به شبهات و سوالات آنان، اقدام به برگزاری جلسات بصیرتی در چندین جلسه ، در فضای مجازی( مَدرس و ادوبی کانکت) کرد.

در این برنامه از چند سخنران با تخصص متفاوت دعوت شد تا طلاب بتوانند به بهترین شکل برای ایام انتخابات و تبلیغ در این امر، آماده بشوند به طور مثال در این جلسات از جناب سرهنگ آملی از ناحیه مقاومت آران و بیدگل و از حاج آقا وحیدی از حوزه علمیه قم دعوت به  عمل آمد و الحمدلله با برگزاری جلسات خوب بصیرتی، طلاب بهترین آمادگی را به جهت حضور و دعوت به حضور در انتخابات رو پیدا کردند و همینطور بعد از اتمام جلسات با تشکیل یک گروه ( طلبه بصیر) در پیام رسان ایرانی ایتا  با هدف پاسخگویی به شبهات و اطلاع رسانی اخبار مهم روز با حضور این اساتید ، ایجاد شد که تا امروز به فعالیت خود ادامه میدهد و اساتید آمادگی همکاری در صورت لزوم به جهت برگزاری جلسات بصیرتی را دارند.

ناگفته نماند که درایام قبل از انتخابات با رعایت پروتکل های بهداشتی دو جلسه به شکل حضوری جهت پاسخگویی به شبهات برای بسیجیان د ر مکان حوزه برگزار شد.

همینطور در آستانه برگزاری انتخابات ، بسیجیان عزیز با مشارکت در خدمت دست جمعی صلوات و قرائت زیارت عاشورا به جهت خنثی شدن نقشه های دشمنان و انتخاب فرد اصلح، به درگاه الهی متوسل شدند.

با تهیه برشی از وصیت حاج قاسم سلیمانی و تهیه فالنامه هایی زیبا و پخش آن در میان مردم، از ملت شریف ایران درخواست کردند تا در پای صندوق های رای حضوری پرشور و دشمن شکن داشته باشند.

از بسیجیان عزیز رای اولی و طلاب درخواست شد تا از حضور پرشور خود در پای صندوق های اخذ رای و تهیه عکس و ارسال آن به کانال پایگاه بسیج، برگ زرینی در تاریخ سیاسی کشورمان رقم بزنند